Nasz sklep internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając ze sklepu peruka.pl wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Rozumiem Polityka prywatności
Trwa ładowanie

Filtrujx

Systemowe

Peruki Systemowe

Systemy uzupełnień włosów to kolejna – obok peruk i transplantacji włosów – skuteczna metod ukrywania skutków łysienia. W jaki sposób działają systemy uzupełnień i czego można się spodziewać po tego rodzaju produktu?

Hair System to spersonalizowana nowoczesna peruka

Peruki i tupety, które możemy zakupić w sklepach perukarskich są gotowymi produktami, pozbawionymi możliwości edycji zgodnie z preferencjami Klienta. Osoba, która chce zaopatrzyć się w tego typu rozwiązanie, musi wybrać wśród modeli peruk dostępnych w ofercie danego sklepu. Przez to ograniczenie, niektórzy kupujący, niezależnie od tego, czy interesują ich peruki naturalne czy syntetyczne – są skazani na kompromis. Gotowe peruki pełnią oczywiście swoją nadrzędną rolę, czyli ukrywają wyrwy we fryzurze, jednak w niektórych przypadkach ich estetyka nie musi idealnie odpowiadać wyobrażeniom kupującego. A gdyby tak móc zaprojektować własną perukę? Taką możliwość oferują systemy uzupełnień włosów.

Włosy szyte na miarę

Opisywane rozwiązanie polega na przygotowaniu autorskiej peruki zgodnej z oczekiwaniami zamawiającego. Przed wybraniem swojego spersonalizowanego modelu, Klient zapoznaje się z dostępnymi parametrami nowych włosów i określa swoje preferencje. Do wyboru są m.in.: kolor, długość, gęstość i skręt nowych pukli. Systemy uzupełnień pozwalają wybrać także budulec fryzury (czy będę to włosy naturalne czy syntetyczne) oraz bazę i metodę mocowania. Takie rozwiązanie daje możliwość zaprojektowania swojej wymarzonej fryzury w każdym detalu. Na etapie planowania systemu może pojawić się wiele pytań i wątpliwości. To naturalne, szczególnie w przypadku osób, które zamawiają swój pierwszy system uzupełnień włosów. Dlatego też kupując system uzupełnień, warto szukać producentów, którzy oferują asystę doradców podczas dobierania parametrów systemu i składania zamówienia. Niektóre sklepy sprzedające systemy uzupełnień proponują Klientom przesłanie zestawu testowego, który daje możliwość porównania poszczególnych komponentów autorskiej peruki i wybrania optymalnego dla siebie rozwiązania.

SecondHair System oraz HairAgain to Najpopularniejsza w Polsce metoda świetnie zastępuje twoje utracone włosy, a pod względem optycznym wygląda bardzo estetycznie i naturalnie. Po osadzeniu osnowy nie dostrzeżemy gołym okiem różnicy między mikroskórą systemu, a skórą głowy. Rewolucyjne jest także to, że po zabiegu nie zobaczymy widocznej linii u nasady włosów. Niemożliwe jest również przesunięcie włosów gdyż są one przymocowane niezwykle perfekcyjnie mocno. Nie potrzebna jest żadna szczególna pielęgnacja ani specjalne środki. Włosy możemy myć jak własne. Uzupełnienie jest dobierane indywidualnie, jest ono jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne.

Cechy standardowych uzupełnień

 • Niedoskonałe dopasowanie ze względu na masową produkcję i sprzedaż.
 • Włosy niezbyt dobrej jakości, kruche, łamliwe i nie podatne na układanie.
 • Materiały bazowe są nienaturalne, ciężkie i niewygodne.
 • By ukryć bazę, nadaje się peruce dużą gęstość włosów.
 • Mało estetyczna przednia linia włosów.
 • Niedopasowanie do naturalnych włosów.

Cechy uzupełnień systemowych

 • Włosy doskonałej jakości, z naturalnym połyskiem, mocne, idealnie dopasowane kolorystycznie i układające się w naturalny sposób.
 • Przezroczysta mikroskóra jest cieniutka i lekka. Pozwala to skórze oddychać.
 • Baza jest przezroczysta i niewidoczna. Dzięki temu włosy nie muszą być tak gęste i wyglądają bardziej naturalnie.
 • Stosowane są systemy z koronkowym przodem i zmienną grubością, co daje bardzo naturalny wygląd.
 • Aby zapewnić jak najbardziej naturalny wygląd, uwzględniane są wszystkie cechy naturalnych włosów, takie jak kolor, rodzaj, gęstość.
 • Każde uzupełnienie włosów jest dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta.

Dodaj swój adres e-mail do naszego newslettera

ul. Targowa 12, 03-731 Warszawa
ul. Roentgena 3, 02-781 Warszawa
ul. Szlak 24, 31-153 Kraków
ul. Garbary 6, 61-867 Poznań
ul. Pereca 23b, 53-443 Wrocław
ul. Dębinki 7d, 80-211 Gdańsk

 

tel. 22 648 1400, 22 648 1401, 22 818 7373
tel. kom. 501 131 710
mail: rokoko(małpka)rokoko.com.pl

MiStral e-sklep PRO v. 2.26.40 © Mistral e-Sklep B2C, MS Systems - Mistral Systemy Internetowe 2020

Zawartość koszyka (0)

Do zapłaty:
0,00 PLN
Facebook